Gymnázium M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom
Hlavná stránka

Ján Pavlíček

Telesná a športová výchova

    • Obvodné kolo stredných škôl vo futsale, športová hala NMnV

           Dátum: 05.11.2013

           Vyučujúci: Mgr. Ján Pavlíček

           Počet žiakov: 10 CH

           Umiestnenie:  1. miesto – postup na regionálne kolo

        

             GMRŠ - Gymnázium sv. Jozefa  8:0

             GMRŠ - SOŠ Stará Turá  4:0

           FINÁLE    GMRŠ - SOŠ Bzinská  3:0

  •  

    •  

      Všetky výsledky turnaja:  výsledky OK futsal SŠ.docx (13992)  ←  STIAHNI
       

         Regionálne kolo stredných škôl vo futbale, Myjava

          Dátum: 29.10.2013

          Vyučujúci: Mgr. Ján Pavlíček

          Počet žiakov: 15 CH

          Umiestnenie:  1. miesto – postup na krajské kolo

              GMRŠ - SPŠ Myjava    3:0

              GMRŠ - OA M.Hodžu Trenčín   1:0

          

     

  •  

  • Obvodné kolo stredných škôl vo futbale, NMnV

    Dátum: 22.10.2013

  • Vyučujúci: Mgr. Ján Pavlíček

  • Počet žiakov: 15 CH

  • Umiestnenie:  1. miesto – postup na regionálne kolo

  •   

  •   GMRŠ - SOŠ Jánošíkova 5:0

      GMRŠ - SOŠ Stará Turá  3:1 

    FINÁLE    GMRŠ - SOŠ Bzinská  4:0

     

  •  

 Všetky výsledky turnaja: Výsledky OK vo futbale SŠ CH.pdf (59455)  ←  STIAHNI

 


 

  • Letné športové hry o putovný pohár primátora mesta SŠ a 8-ročných gymnázií, NMnV

Dátum: 30.september 2013

Vyučujúci: Mgr. Tomáš Malek, Mgr. Roberto Iliev, Mgr. Ján Pavlíček

Počet žiakov: 28

Umiestnenie:  1 . miesto D

                    1 . miesto CH

   Celkovo:   1. miesto

Jednotlivci:

Milan Kusenda (II.A)                     1500 m           1. miesto

Ivana Fraňová (II.A)                      výška             1. miesto

Kristína Minarechová (III.A)          diaľka           1. miesto

Jakub Bončo (III.B)                       100 m            1. miesto

Adam Korytina (Septima)              výška             1. miesto

Kristína Mičeková (SEXTA)           800 m            2. miesto

Soňa Králiková (1.B)                     800 m             2. miesto

Denisa Pastoreková (IV.B)            guľa               2. miesto

Lukáš Rešutík (IV.A)                    výška             2. miesto

Paulína Hulváková (II.A)              100 m             2. miesto

Alexandra Zámečníková (II.A)      100 m             3. miesto

Peter Šimo (III.B)                         1500 m           3. miesto

 

Všetky výsledky SŠ:  Pohár primátora v atletike 30.9.2013.docx (26210) ←STIAHNI

 

  • Letné športové hry o putovný pohár primátora mesta ZŠ a 8-ročných gymnázií, NMnV

Dátum: 1.október 2013

Vyučujúci: Mgr. Roberto Iliev, Mgr. Ján Pavlíček

Počet žiakov: 35

Umiestnenie:  5. miesto D

                    5. miesto CH

  Celkovo:    5. miesto

Jednotlivci:

Šimon Rojko (Kvarta)                     60 m              1. miesto

Daniela Bušová (Kvarta)                 800 m             2. miesto

Tomáš Gavalec (Tercia)                  diaľka            2. miesto

Jonáš Masarik (Kvarta)                  1000 m           3. miesto

Ondrej Ferianec (Kvarta)               kriket             3. miesto


 

  • Obvodné kolo v cezpoľnom behu ZŠ a SŠ, NMnV

    Dátum: 27.09.2013

    Vyučujúci: Mgr. Roberto Iliev, Mgr. Tomáš Malek

    Počet žiakov: 12 žiakov 

    Umiestnenie:    3. miesto ZŠ CH                   Jednotlivci:  Šimon Rojko          1.miesto (postup na KK)

                          13. miesto  ZŠ D                                       Kristína Mičeková  2. miesto        

                          3. miesto  SŠ  D                      

                          3. miesto  SŠ CH          

Kontakt

Miestnosť: kabinet TSV
Email:
Telefón: